Współpraca

Zwycięstwo to dopiero początek!

Masz pomysł na rozszerzenie produktów Supa Strikas? Zgłoś się do nas i skorzystaj z naszego doświadczenia. Posiadamy licencję twórców marki, dzięki czemu możemy pomóc w realizacji Twojej inicjatywy. Ty również możesz stworzyć podobny produkt do Supa Strikas Clash Card.

Chciałbyś stworzyć karty o innej tematyce? Spersonalizowane karty i gry planszowe to nowa, ciekawa forma promocji własnej marki.  Zajmujemy się całym procesem od projektu, przez produkcję, wydanie, aż po pomoc w dystrybucji. W naszym zakresie oprócz kolekcjonerskich kart, znajdziesz także gry planszowe, naklejki, puzzle, książki, albumy oraz inne unikalne gadżety.  Tworzymy spersonalizowane gry, które mogą być formą promocji marki np. jako prezent dla Twoich Klientów lub kolekcje kart o dowolnej tematyce, które będą Twoim produktem. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Aspekt grywalizacji to ostatnio jeden z najbardziej docenionych aspektów działań marketingowych. Ty również możesz go wykorzystać. Zaangażuj Swoich klientów w nietuzinkowy sposób!